МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

ХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ – ПРАВА БАТЬКІВ

ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО – ЗАПОРУКА ЩАСТЯ ДИТИНИ!!!

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві.
Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Шановні працівники культури Китайгородської об'єднаної територіальної громади!

9 листопада 2018 о 11:47 | Волоховська Л. П. | немає коментарів

27 жовтня 2018 року на базі Довжоцького НВК було проведено ІІ (районного) туру ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

9 листопада 2018 о 11:10 | Волоховська Л. П. | немає коментарів

У Калачковецькому ДНЗ "Черешенька" 02 травня 2018 року було проведено засідання школи фахового зросту вихователів дошкільних навчальних закладів на тему : "Формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку на заняттях з фізичної культури". У засіданні взяли участь вихователі закладів дошкільної освіти Китайгородської ОТГ та Кам'янець-Подільського району.Дане засідання проводили методист районного методичного кабінету Кашуба Н.Л. та методист Буйняк Н.М. На заході були присутні голова Китайгородської ОТГ Безродний Ю.В. та староста сіл Калачківці і Субіч Говоровська О.В.

3 травня 2018 о 15:16 | Буйняк Н. М. | немає коментарів

24 квітня 2018 року у Китайгородській ОТГ пройшов І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.У конкурсі взяли участь команди із 4-ох закладів загальної середньої освіти: команда "Прометей" із Дерев'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, команда "НОН-стоп" із Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, команда "Пожежний патруль"із Китайгородського НВК, команда "Спалах" із Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможцями конкурсу стала команда із Дерев'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Прометей"

29 квітня 2018 о 10:55 | Буйняк Н. М. | немає коментарів

У Вихватнівецькому ДНЗ "Ранок" з 16 по 20 квітня 20118 року було проведено "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"