Освітній контент

Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

GIOS - перша Українська онлайн платформа з вивчення математики, що має гриф МОН. Вже понад 2000 шкіл країни користуються GIOS.

Матеріал платформи розроблено кращими вчителями та методистами. Інтерактивна складова та гейміфікація навчального процесу додатково мотивує учнів займатись математикою.

GIOS має чудовий інтуїтивний інтерфейс, з яким легко розпочати роботу. Завдяки автоматичній системі оцінювання та перевірки робіт, вчителя зможуть працювати менше, але ефективніше. Учні матимуть змогу навчатись будь-де та будь-коли із легкістю та інтересом.

Приєднуйтесь до GIOS та вивчайте математику разом із нами!

«Брістар» –  студія, що розробляє цікаві ігри для освіти та розвитку, які надають сучасні знання й навички. Навчання через ігри доступне і наймолодшим дітям, але старші також знайдуть багато цікавого та нового для себе.

Наразі триває ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі». Реєструйтесь з промокодом «ES2020», та приймайте участь у розіграші подарунків!